Międzypokoleniowe spotkanie z historią w GIMNAZJUM NR 1 im. „POLSKICH NOBLISTÓW”

12.05.2014 r.Drukuj tekst

Żyjemy w czasach, kiedy mamy coraz mniej okazji do kontaktów z ludźmi starszymi. Młodzi i starsi w naturalny sposób mogą się spotykać w różnych działaniach.

Dyrekcja oraz uczniowie Gimnazjum nr 1 im. „Polskich Noblistów” w Śremie 8 maja 2014 roku zaprosili uczestników klubu seniora „Młodzi Duchem” na przedstawienie z okazji 223 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja oraz kanonizacji Papieża Jana Pawła II.

Przedstawienie zostało przygotowane przez kółko teatralno – muzyczne pod kierunkiem p. Barbary Hejne, p. Aliny Niemier i p. Leszka Wawrzynowicza.

Pan Jerzy Kostrzewski, dyrektor szkoły gorąco przywitał przybyłych seniorów oraz ich liderkę p. Barbarę Jedlińską, jak również uczestniczącą w spotkaniu Panią Marię Świdurską Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Śremie.

Goście jak i gospodarze wykazali duże zadowolenie z zainicjowanego spotkania. Pani Barbara Jedlińska oraz Pani Maria Świdurska w imieniu seniorów podziękowały za gościnę, wspaniały występ i miło spędzony czas. Na zakończenie spotkania międzypokoleniowego nie zabrakło pamiątkowych zdjęć.

md_gim_14_3

md_gim_14_2

md_gim_14_1

md_gim_14_4

md_gim_14_5

Informacje

Zapraszamy w godzinach
pon – pt   7.00 - 15.00

 

Biuro Obsługi Interesantów
pon – pt   7.00 - 16.00
Program 500+
Całodobowy Telefon Interwencyjny
Całodobowoy Telefon Zaufania
Grupa wsparcia dla osób w kryzysie emocjonalnym