Wielkanocne Spotkanie w Grupie seniorów Młodzi Duchem

14.04.2014 r.Drukuj tekst

Wielkanocne Spotkanie
w Grupie seniorów Młodzi Duchem
Tradycyjnie wraz ze zbliżającą się Wielkanocą Grupa seniorów Młodzi Duchem, w uroczystej atmosferze spotkała się w czwartek, 10 kwietnia 2014 roku w Auli Jana Pawła II przy Kościele Najświętszego Serca Jezusa w Śremie.
Święto Wielkiej Nocy to czas otuchy i nadziei. Czas odradzania się wiary. Wielkanoc to również czas, kiedy wszystko wokół budzi się do życia. Nagle świat dookoła, nabiera barw, rozkwitają drzewa i kwiaty. Święta Wielkiej Nocy to również jedna z kilku okazji w roku, kiedy mamy szansę spędzić więcej czasu z rodziną i najbliższymi.
Seniorzy z Grup Młodzi Duchem ten czas postanowili spędzić uroczyście zapraszając na swoje Wielkanocne spotkanie wyjątkowych gości, na których wsparcie i pomoc zawsze mogą liczyć. W wydarzeniu uczestniczyli przedstawiciele samorządu, instytucji oraz organizacji pozarządowych, a życzenia świąteczne przekazali Pan Adam Lewandowski, Burmistrz Śremu oraz Pan Piotr Ruta, Starosta Śremski.
Podczas spotkanie było tradycyjne dzielenie się jajkiem - symbolem życia, oraz poczęstunek w miłej atmosferze, a także ciepła dyskusja o planach seniorów, o ich niesamowitej aktywności i chęci działania. Zaproszeni goście podziwiali zapał seniorów i byli pod ogromnym wrażeniem, radości i energii jaką posiada Grupa oraz ich liderka, pani Barbara Jedlińska.

Informacje

Zapraszamy w godzinach
pon – pt   7.00 - 15.00

 

Biuro Obsługi Interesantów
pon – pt   7.00 - 16.00
Program 500+
Całodobowy Telefon Interwencyjny
Całodobowoy Telefon Zaufania
Grupa wsparcia dla osób w kryzysie emocjonalnym