SPOTKANIE W GRUPIE "MŁODZI DUCHEM"

11.03.2014 r.Drukuj tekst

SPOTKANIE W GRUPIE "MŁODZI DUCHEM"
Uczestnicy grupy "Młodzi duchem" na czwartkowym spotkaniu w dniu 6 marca 2014 r. w Auli Jana Pawła II w Parafii p.w. Najświętszego Serca Jezusa w Śremie spotkali się z Panią Barbarą Jabłońską, Naczelnikiem Pionu Edukacji i Usług Społecznych oraz instruktorkami Fitness Śremskiego Sportu - z Panią Grażyną Matysiak i Anną Tomaszewską.
Spotkanie miało na celu zachęcenie osób starszych do aktywności ruchowej, która jest jednym z najważniejszych czynników decydującym o naszym zdrowiu. Pani Barbara Jabłońska poinformowała seniorów o rozpoczynającym się programie AKTYWNI 50 + finansowanym przez gminę Śrem. Bezpłatne zajęcia odbywać się będą od marca do grudnia 2014 r. na obiekcie sportowym w Śremie przy ul. Staszica 1A od poniedziałku do piątku w godzinach przedpołudniowych.
Instruktorki Fitness przedstawiły szczegółowy program i godziny poszczególnych zajęć, zachęcając i motywując do zapisów.
Uczestnicy wykazali duże zainteresowanie możliwością skorzystania z bezpłatnych ćwiczeń, które na pewno w znacznym stopniu poprawią ich stan psychofizyczny.

Informacje

Zapraszamy w godzinach
pon – pt   7.00 - 15.00

 

Biuro Obsługi Interesantów
pon – pt   7.00 - 16.00
Program 500+
Całodobowy Telefon Interwencyjny
Całodobowoy Telefon Zaufania
Grupa wsparcia dla osób w kryzysie emocjonalnym