Apel zima
Wakacyjny pedagog
Kampania Bezpieczny i Aktywny Senior
Kampania Twarze depresji
Punkt konsultacyjny

Aktywni w Śremie – integracja i aktywizacja

Kontynuacja "Rodzinnych spotkan"

10 października 2017 r.

Zapraszamy na kolejne - trzecie spotkanie, które odbędzie się w niedzielę 22 października br. przy ul. Nadbrzeżnej - śremska przystań „Marina” w godz. 15:00 - 18:00. Tematem przewodnim będzie hasło „Babcie i dziadkowie – rodzinni nauczyciele tradycji i historii”. Serdecznie zapraszamy śremskie rodziny.

Zaproszenie do składania ofert na wykonanie usług specjalistycznych dla rodzin w kryzysie

3 października 2017 r.

Ośrodek Pomocy Spolecznej w Śremie ogłasza informacje niezbędne z uwagi na okoliczności udzielenia  zamówienia publicznego na wykonanie usług specjalistycznych dla rodzin w kryzysie w Gminie Śrem w formie poradnictwa specjalistycznego - uslugi psychologa dziecięcego oraz trenera umiejętności funkcjonowania w rodzinie

Spotkanie edukacyjne z sędzią Anną Marią Wesołowską

29 września 2017 r.

O zagrożeniach i niebezpieczeństwach współczesnego świata oraz roli rodziców i szkoły w budowaniu bezpieczeństwa ludzi młodych śremskiej przestrzeni rozmawiać będziemy z sędzią Anną Marią Wesołowską podczas spotkania 9 października b.r,

Kontynuacja Śremskich Spacerów Historycznych

18 września 2017 r.

Ośrodek Pomocy Społecznej w Śremie serdecznie zaprasza miłośników Śremu na kolejny spacer historyczny w dniu 29 września 2017 roku o godzinie 11:45 do miejscowości Psarskie.

Śremski program na rzecz osób starszych

11 września 2017 r.

W dniu 7 września br. w Urzędzie Miejskim w Śremie odbyło się spotkanie z przedstawicielami władz samorządowych, Ośrodka Pomocy Społecznej w Śremie oraz organizacji pozarządowych i instytucji działających na rzecz osób starszych.

Przedłużenie terminu składania ofert

6 września 2017 r.

Ośrodek Pomocy Społeznej w Śremie informuje o przedłużeniu terinu składania ofert na "Realizację usług specjalistycznych dla rodzin w kryzysie w Gminie Śrem w formie poradnictwa specjalistycznego"

Rekrutaja na stanowisko asystenta rodziny

29 sierpnia 2017 r.

Ośrodek Pomocy Społecznej w Śremie zaprasza do uczestnictwa w postępowaniu rekrutacyjny na stanowisko asystenta rodziny.

Zapytanie ofertowe na realizaję warsztaów w ramach projektu Aktywni w Śremie - integracja i aktywizacja

29 sierpnia 2017 r.

Ośrodek Pomocy Społecznej w Śremie zaprasza do wzięcia udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na realizację warsztatów w ramach projektu Aktywni w Śremie - integracja i aktywizacja.

Informacje

Zapraszamy w godzinach
pon – pt   7.00 - 15.00

 

Biuro Obsługi Interesantów
pon – pt   7.00 - 16.00
Program 500+
Całodobowy Telefon Interwencyjny
Całodobowoy Telefon Zaufania
Grupa wsparcia dla osób w kryzysie emocjonalnym