Apel zima
Wakacyjny pedagog
Kampania Bezpieczny i Aktywny Senior
Kampania Twarze depresji
Punkt konsultacyjny

Aktywni w Śremie – integracja i aktywizacja

Kontynuacja Śremskich Spacerów Historycznych

18 września 2017 r.

Ośrodek Pomocy Społecznej w Śremie serdecznie zaprasza miłośników Śremu na kolejny spacer historyczny w dniu 29 września 2017 roku o godzinie 11:45 do miejscowości Psarskie.

Śremski program na rzecz osób starszych

11 września 2017 r.

W dniu 7 września br. w Urzędzie Miejskim w Śremie odbyło się spotkanie z przedstawicielami władz samorządowych, Ośrodka Pomocy Społecznej w Śremie oraz organizacji pozarządowych i instytucji działających na rzecz osób starszych.

Przedłużenie terminu składania ofert

6 września 2017 r.

Ośrodek Pomocy Społeznej w Śremie informuje o przedłużeniu terinu składania ofert na "Realizację usług specjalistycznych dla rodzin w kryzysie w Gminie Śrem w formie poradnictwa specjalistycznego"

Rekrutaja na stanowisko asystenta rodziny

29 sierpnia 2017 r.

Ośrodek Pomocy Społecznej w Śremie zaprasza do uczestnictwa w postępowaniu rekrutacyjny na stanowisko asystenta rodziny.

Zapytanie ofertowe na realizaję warsztaów w ramach projektu Aktywni w Śremie - integracja i aktywizacja

29 sierpnia 2017 r.

Ośrodek Pomocy Społecznej w Śremie zaprasza do wzięcia udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na realizację warsztatów w ramach projektu Aktywni w Śremie - integracja i aktywizacja.

Rodzinne Spotkania w Śremie

25 sierpnia 2017 r.

Ośrodek Pomocy Społecznej w Śremie zaprasza wszystkie rodziny do uczestnictwa w spotkaniach integracyjno-edukacyjnych, podczas których popularyzowana będzie wiedza i ćwiczenia umiejętności niezbędnych dla prawidłowego wykonywania ról rodzicielskich oraz zacieśniania więzi rodzinnych i sąsiedzkich.

Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia na: "Realizacja usług specjalistycznych dla rodzin w kryzysie w Gminie Śrem w formie poradnictwa specjalistycznego"

21 sierpnia 2017 r.

Zapraszamy do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia prowadzonego na podstawie art. 138o ustawy z dnia 29 stycznia 2004 roku Prawo zamówień publicznych.

Nabór na Asystenta rodziny

21 sierpnia 2017 r.

Ośrodek Pomocy Społecznej w Śremie ogłasza nabór na stanowisko Asystenta rodziny, który będzie realizował  wsparcie i aktywizację rodzin zagrożonych wykluczeniem społecznym oraz wspierał zmiany postaw życiowych członków rodziny.

 

Informacje

Zapraszamy w godzinach
pon – pt   7.00 - 15.00

 

Biuro Obsługi Interesantów
pon – pt   7.00 - 16.00
Program 500+
Całodobowy Telefon Interwencyjny
Całodobowoy Telefon Zaufania
Grupa wsparcia dla osób w kryzysie emocjonalnym