Apel zima
Wakacyjny pedagog
Kampania Bezpieczny i Aktywny Senior
Kampania Twarze depresji
Punkt konsultacyjny

Aktywni w Śremie – integracja i aktywizacja

Nabór na Asystenta rodziny

21 sierpnia 2017 r.

Ośrodek Pomocy Społecznej w Śremie ogłasza nabór na stanowisko Asystenta rodziny, który będzie realizował  wsparcie i aktywizację rodzin zagrożonych wykluczeniem społecznym oraz wspierał zmiany postaw życiowych członków rodziny.

 

II Nabór Ekspertów

14 sierpnia 2017 r.

Ośrodek Pomocy Rodzinie w Śremie poszukuje ekspertów do opracowania Gminnego Programu Profilaktyki Krzywdzenia Małych Dzieci, który stanowi jedno z zadań w Projekcie „Profilaktyka ma znaczenie – wielowymiarowe działania gminy Śrem”.

Zaproszenie do złożenia oferty

10 sierpnia 2017 r.

Ośrodek Pomocy Społecznej w Śremie zaprasza do wzięcia udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, przedmiotem którego jest przeprowadzenie: Warsztatów w zakresie budowania wsparcia instytucjonalnego i środowiskowego dla osób i rodzin sprawujących opiekę nad osobą niesamodzielną.

Zaproszenie do złożenia oferty

10 sierpnia 2017 r.

Ośrodek Pomocy Społecznej w Śremie zaprasza do wzięcia udziału w postpowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, przedmiotem którego jest przeprowadzenie: Trening kreatywności jako element rehabilitacji i usprawnienia osób niesamodzielnych oraz Warsztaty kreatywne dla opiekunów – jak pobudzić zainteresowania i podnosić jakość życia osób niesamodzielnych.

Rozstrzygnięcie otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych w gminie Śrem

4 sierpnia 2017 r.

Ośrodek Pomocy Społecznej w Śremie informuje, iż Unia Gospodarcza Regionu Śremskiego – Śremski Ośrodek Wspierania Małej Przedsiębiorczości, w wyniku rozstrzygnięcia otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych w gminie Śrem rozpoczyna realizację warsztatów edukacyjnych w ramach aktywnej integracji w projekcie Aktywni w Śremie - integracja i aktywizacja, w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014 – 2020.  

Nowe wnioski o 500+ oraz o świadczenia rodzinne i z funduszu alimentacyjnego

2 sierpnia 2017 r.

W gminie Śrem, w pierwszym dniu przyjmowania wniosków o 500+ zostało ich złożonych 176 (w tym 106 wniosków przyjętych elektronicznie). Złożono również 36 wniosków o świadczenia rodzinne.

Zaproszenie do złożenia oferty

31 lipca 2017 r.

Ośrodek Pomocy Społecznej w Śremie zaprasza do wzięcia udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, przedmiotem którego jest przeprowadzenie warsztatów "Podstawowa pielęgnacja osoby przewlekle chorej i niesamodzielnej".

Zaproszenie do złożenia oferty

26 lipca 2017 r.

Ośrodek Pomocy Społecznej w Śremie z Śremie zaprasza do wzięcia udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, przedmiotem którego jest przeprowadzenie waarsztatów w zakresie budowania wsparcia instytucjonalnego i środowiskowego oraz Warsztatów z zakresu komunikacji.

Informacje

Zapraszamy w godzinach
pon – pt   7.00 - 15.00

 

Biuro Obsługi Interesantów
pon – pt   7.00 - 16.00
Program 500+
Całodobowy Telefon Interwencyjny
Całodobowoy Telefon Zaufania
Grupa wsparcia dla osób w kryzysie emocjonalnym