Apel zima
Wakacyjny pedagog
Kampania Bezpieczny i Aktywny Senior
Kampania Twarze depresji
Punkt konsultacyjny

Aktywni w Śremie – integracja i aktywizacja

Informacja o udzieleniu zamówienia na realizację usług specjalistycznych dla rodzin w kryzysie w formie poradnictwa specjalistycznego

29 listopada 2017 r.

Ośrodka Pomocy Społecznej w Śremie informuje, że w postępowaniu o udzielenie zamówienia na realizację usług specjalistycznych w zakresie poradnictwa psychiatrycznego udzielił zamówienia.

Informacja o udzieleniu zamówieniu na wykonanie usług specjalistycznych dla rodzin w kryzysie - trener umiejętności

27 listopada 2017 r.

Ośrodek Pomocy Społecznej w Śremie informuje o udzieleniu zamówienia na wykonanie usług specjalistycznych dla rodzin w kryzysie - trener umiejętności funkjonowania w rodzinie.

Informacja o udzieleniu zamówienia na wykonanie usług specjalistycznych dla rodzin w kryzysie - terapia indywidualna, par, małżeńska i rodzinna

27 listopada 2017 r.

Ośrodek Pomocy Społecznej w Śremie informuje o udzieleniu zamówienia publicznego na wykonanie usług specjalistycznych w zakresie usług terapii indywidualnej, par, małżeńskiej i rodzinnej.

Refleksja i spojrzenie w przyszłość

22 listopada 2017 r.

W Dniu Pracownika Socjalnego, 21 listopada odbyła się Konferencja naukowa „Praca socjalna w przestrzeni refleksji”, dotycząca ważnych tematów - od spraw związanych z metodyką pracy po usługi społeczne realizowane w gminie Śrem.

Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego

20 listopada 2017 r.

Dziś, w przeddzień Pracownika Socjalnego, dedykujemy pracownikom socjalnym oraz wszystkim osobom skupiający swą drogę zawodową i działalność społeczną wokół platformy polityki społecznej moc życzeń ...

Praca socjalna w przestrzeni refleksji

15 listopada 2017 r.

Każdego roku w miesiącu listopadzie staramy się spersonalizować lokalną przestrzeń polityki społecznej i przedstawić różne perspektywy jej realizacji, rozwoju i kooperacji.

Zapytanie ofertowe na wykonanie usług specjalistycznych dla rodzin w kryzysie w formie poradnictwa specjalistycznego

10 listopada 2017 r.

Ośrodek Pomocy Społecznej w Śremie zaprasza do udziału w zamówieniu, przedmiotem którego jest realizacja usług specjalistycznych dla rodzin w kryzysie na terenie miasta i gminy Śrem w zakresie poradnictwa psychiatrycznego.

Akcja zima

30 października 2017 r.

Akcja Zima – to apel kierowany do wszystkich mieszkańców naszej gminy. 27 października b.r. odbyło sie spotkanie Ośrodka Pomocy Społecznej w Sremie z przedstawicielami instytucji i organizacji w związku ze zbliżającym się okresem zimowym i koniecznością zwrócenia szczególnej uwagi na sytuację osób bezdomnych i niesamodzielnych. 

Informacje

Zapraszamy w godzinach
pon – pt   7.00 - 15.00

 

Biuro Obsługi Interesantów
pon – pt   7.00 - 16.00
Program 500+
Całodobowy Telefon Interwencyjny
Całodobowoy Telefon Zaufania
Grupa wsparcia dla osób w kryzysie emocjonalnym