Apel zima
Wakacyjny pedagog
Kampania Bezpieczny i Aktywny Senior
Kampania Twarze depresji
Punkt konsultacyjny

Aktywni w Śremie – integracja i aktywizacja

Praca socjalna w przestrzeni refleksji

15 listopada 2017 r.

Każdego roku w miesiącu listopadzie staramy się spersonalizować lokalną przestrzeń polityki społecznej i przedstawić różne perspektywy jej realizacji, rozwoju i kooperacji.

Zapytanie ofertowe na wykonanie usług specjalistycznych dla rodzin w kryzysie w formie poradnictwa specjalistycznego

10 listopada 2017 r.

Ośrodek Pomocy Społecznej w Śremie zaprasza do udziału w zamówieniu, przedmiotem którego jest realizacja usług specjalistycznych dla rodzin w kryzysie na terenie miasta i gminy Śrem w zakresie poradnictwa psychiatrycznego.

Akcja zima

30 października 2017 r.

Akcja Zima – to apel kierowany do wszystkich mieszkańców naszej gminy. 27 października b.r. odbyło sie spotkanie Ośrodka Pomocy Społecznej w Sremie z przedstawicielami instytucji i organizacji w związku ze zbliżającym się okresem zimowym i koniecznością zwrócenia szczególnej uwagi na sytuację osób bezdomnych i niesamodzielnych. 

Ostatnie "Rodzinne Spotkanie"

24 października 2017 r.

W minioną niedzielę, tj. 22.10.2017 r. przy ul. Nadbrzeżnej - Przystań Marina odbyło się ostatnie spotkanie w ramach niniejszego cyklu. Tym razem wydarzenie miało charakter międzypokoleniowy i odbyło się pod hasłem „Babcie i dziadkowie – rodzinni nauczyciele tradycji i historii”.

Ogłoszenie o zamówieniu na usługi społeczne - wykonanie usług specjalistycznych dla rodzin w kryzysie w formie poradnictwa specjalistycznego - trener umiejętności funkcjonowania

23 października 2017 r.

Ośrodek Pomocy Społecznej w Śremie ogłasza informacje niezbędne na okoliczności udzielenia  zamówienia publicznego na wykonanie usług specjalistycznych dla rodzin w kryzysie w Gminie Śrem w formie poradnictwa specjalistycznego - trener umiejętności funkcjonowania

Ogłoszenie o zamówieniu na usługi społeczne - wykonanie usług specjalistycznych dla rodzin w kryzysie w formie poradnictwa specjalistycznego - terapia indywidualna

23 października 2017 r.

Ośrodek Pomocy Społecznej w Śremie ogłasza informacje niezbędne na okoliczności udzielenia  zamówienia publicznego na wykonanie usług specjalistycznych dla rodzin w kryzysie w formie poradnictwa specjalistycznego - terapia indywidualna.

 

Kontynuacja "Rodzinnych spotkan"

10 października 2017 r.

Zapraszamy na kolejne - trzecie spotkanie, które odbędzie się w niedzielę 22 października br. przy ul. Nadbrzeżnej - śremska przystań „Marina” w godz. 15:00 - 18:00. Tematem przewodnim będzie hasło „Babcie i dziadkowie – rodzinni nauczyciele tradycji i historii”. Serdecznie zapraszamy śremskie rodziny.

Zaproszenie do składania ofert na wykonanie usług specjalistycznych dla rodzin w kryzysie

3 października 2017 r.

Ośrodek Pomocy Spolecznej w Śremie ogłasza informacje niezbędne z uwagi na okoliczności udzielenia  zamówienia publicznego na wykonanie usług specjalistycznych dla rodzin w kryzysie w Gminie Śrem w formie poradnictwa specjalistycznego - uslugi psychologa dziecięcego oraz trenera umiejętności funkcjonowania w rodzinie

Informacje

Zapraszamy w godzinach
pon – pt   7.00 - 15.00

 

Biuro Obsługi Interesantów
pon – pt   7.00 - 16.00
Program 500+
Całodobowy Telefon Interwencyjny
Całodobowoy Telefon Zaufania
Grupa wsparcia dla osób w kryzysie emocjonalnym