Apel zima
Wakacyjny pedagog
Kampania Bezpieczny i Aktywny Senior
Kampania Twarze depresji
Punkt konsultacyjny

Aktywni w Śremie – integracja i aktywizacja

Zapytanie ofertowe na realizację usług specjalistycznych dla rodzin w kryzysie w Gminie Śrem w formie poradnictwa lekarza psychiatry

9 czerwca 2017 r.

Ośrodek Pomoy Społecznej w Śremie zaprasza do złożenia oferty na realizację usług specjalistycznych dla rodzin w kryzysie w Gminie Śrem w formie poradnictwa lekarza psychiatry.

Wielowymiarowe działania gminy Śrem w zakresie zapobiegania przemocy w rodzinie

9 czerwca 2017 r.

Gmina Śrem w ramach Programu osłonowego "Wspieranie jednostek samorządu terytorialnego w tworzeniu systemu przeciwdziałania przemocy w rodzinie", otrzymała z Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

Zapytanie ofertowe na dostawę 2 zestawów komputerowych

6 czerwca 2017 r.

Ośrodek Pomocy Społecznej w Śremie, zgodnie z art. 44 ust. 3 ustawy z dnia 29 sierpnia  2009 r. o finansach publicznych, zaprasza do złożenia oferty na  dostawę sprzętu komputerowego.

 

Informacja o wyborze oferty na na realizację szkoleń Kursu podstawowego pierwszej pomocy przedmedycznej

31 maja 2017 r.

Zamawiający informuje, że w postępowaniu na  realizację szkoleń Kursu podstawowego pierwszej pomocy przedmedycznej została wybrana oferta.

Ogłoszenie o zamówieniu na: "Realizację usług specjalistycznych dla rodzin w kryzysie w Gminie Śrem w formie poradnictwa specjalistycznego"

30 maja 2017 r.

Przedmiotem zamówienia jest "Realizacja usług specjalistycznych dla rodzin w kryzysie w Gminie Śrem w formie poradnictwa specjalistycznego"

Głos seniora w Śremie – nowe usługi z udziałem osób starszych

23 maja 2017 r.

Projekt "Głos Seniora" jest realizowany w ramach Rządowego Programu Na Rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014 – 2020

Śremskie Spacery Historyczne – nowa trasa!

19 maja 2017 r.

Ośrodek Pomocy Społecznej w Śremie w ramach Centrum Aktywności Lokalnej ma przyjemność zaprosić miłośników śremskich obiektów na kolejny spacer historyczny.

Zapytanie ofertowe na realizację Kursu podstawowego pierwszej pomocy przed medycznej

19 maja 2017 r.

Przedmiotem zamówienia jest realizacja na terenie Śremu Kursu podstawowego pierwszej pomocy przedmeczynej w ramach projektu Aktywna Integracja - sposobem na pozotywne zmiany

Informacje

Zapraszamy w godzinach
pon – pt   7.00 - 15.00

 

Biuro Obsługi Interesantów
pon – pt   7.00 - 16.00
Program 500+
Całodobowy Telefon Interwencyjny
Całodobowoy Telefon Zaufania
Grupa wsparcia dla osób w kryzysie emocjonalnym